Privaatsusreeglid

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress on: https://rendipill.ee

Milliseid isikuandmeid me kogume ja miks me neid kogume

Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, kogume rämpspostide tuvastamise hõlbustamiseks kommentaaride vormis näidatud andmed ning külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi stringi.

Gravatari teenusele võidakse pakkuda teie e-posti aadressilt loodud anonüümset stringi (mida nimetatakse ka räsi), et näha, kas te seda kasutate. Gravatari teenuse privaatsuseeskirjad on saadaval siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast teie kommentaari kinnitamist on teie profiilipilt teie kommentaari kontekstis avalikkusele nähta

Kui teete broneeringu, kogume teie kohta andmeid eesmärgiga pakkuda teile meie suurepäraseid teenuseid (nt sõiduki rent, sh sõiduki rendilepingu täitmine vastavalt meie renditingimustele, tellitud lisateenuste pakkumine, maksete vastuvõtmine, eelvolitamine ja tagatisdeposiidid ning allahindlused ja pakkumised või muud hüved) ja viia ellu meie õigustatud ärihuve (nt uute toodete ja teenustega seotud uurimused ning toodete ja teenuste arendamine, pettuste kontrolli ja turvakontrolli teostamine ning meie seaduslike õiguste rakendamine).

Kasutajatele, kes registreerivad end meie veebisaidil, kasutavad matkabussi broneerimise teenust, salvestame ka nende poolt sisestatud isikliku teabe oma kasutajaprofiili. Kõik kasutajad saavad oma isiklikke andmeid igal ajal vaadata, muuta või kustutada (välja arvatud juhul, kui nad ei saa oma kasutajanime muuta). Veebisaidi administraatorid saavad seda teavet ka vaadata ja muuta. Broneeringu eest tasumise hetkel toimub infovahetus ka pangaga maksesooritamisel, me ei säilita teie pangakaardi andmeid oma süsteemis.

Meie kogutavad andmed on muu hulgas:

  • nimi;
  • e-posti aadress ;
  • aadress ;
  • telefoninumbrid, millelt teiega ühendust saame;
  • sünnikuupäev (juhiloa andmete kontrollimiseks ja seadusest tulenevate nõuete täitmiseks);
  • makseinfo, näiteks teie krediit- või deebetkaardi andmed (turvakoodi küsime ainult tehingu jaoks – seda me ei säilita);
  • maksuviitenumber (kui seda on konkreetselt tarvis);
  • andmed juhiloalt ja/või muult ametlikult isikutunnistuselt, sh juhul, kui olete vastava renditellimuse puhul lisajuht (juhiloa andmete kontrollimiseks ja seadusest tulenevate nõuete täitmiseks);
  • teave muult isikutunnistuselt, näiteks passilt või ID-kaardilt, kui teie juhiloal ei ole fotot või te ei ole vastaval fotol äratuntav, ja/või elukohatõend, näiteks kommunaalteenuste arve (turvalisuse tagamise ja pettuste vältimise eesmärgil). Teie fotoga dokumendi andmed kogume ja säilitame ainult siis, kui teid on sellest teavitatud;
  • muud andmed, mis võivad olla vajalikud sõiduki rentimisel ja/või teile teenuste osutamisel.

Mõned sõidukid on varustatud globaalse positsioneerimissüsteemi (GPS) või muu sarnase jälgimissüsteemiga, mis võib samuti sõiduki kohta andmeid koguda. Et teada saada, milliseid sõiduki andmeid me kogume, küsige infot rendilepingu sõlmimisel.

Kui teil juhtub rendiperioodil sõidukiga õnnetus, sõiduk kaob, varastatakse, saab kahjustada või esineb mehaaniline rike, kogume sellise juhtumi kohta andmeid, sh teie raporti ja politsei või muu kolmanda isiku raporti, kus on toodud juhtumis osalejate andmed koos kehavigastuste olemusega  ja/või sõiduki ja lisaseadmete kahjustustega. Kasutame selliseid andmeid teie ja meie vahelise lepingu (näiteks sõiduki rendilepingu ja/või valikulise lisateenuse, nt kindlustuse) tingimuste täitmiseks; meie õigustatud ärihuvide elluviimiseks (näiteks sõidukile põhjustatud kahjude sissenõudmiseks); meile seadusega pandud kohustuse täitmiseks (näiteks juhtumist asjakohastele asutustele teatamiseks) ja sellisest juhtumist tulenevate õigusnõuete koostamiseks, esitamiseks või kaitsmiseks.

Kontaktivormid

Kui saadate meie saidilt päringuvormi kaudu infot, salvestame saadetud informatsiooni oma veebilehe serveris, et teiega matkaauto reserveerimise asjus ühendust võtta ja teenust osutada. Infole on ligipääs Rendipill OÜ töötajatel ning veebilehte haldava ettevõtte esindajal ehk veebisaidi administraatoril.

Sisselogimisel seadistame teie sisselogimisteabe ja ekraanivalikute salvestamiseks ka mitu küpsist. Sisselogimisküpsised kestavad kaks päeva ja ekraanivalikute küpsised kestavad aasta. Kui valite käsu „Jäta mind meelde”, jääb teie sisselogimine püsima kaks nädalat. Kui logite oma kontolt välja, eemaldatakse sisselogimisküpsised.

Küpsised

Kui külastate meie veeblehte, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see visatakse brauseri sulgemisel kõrvale. Teie küpsiste valiku säilib vahemälus aasta.

Teiste veebisaitide manustatud sisu

Selle saidi artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi, nagu oleks külastaja teist veebisaiti külastanud.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, manustada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlemist selle manustatud sisuga, sealhulgas jälgida teie suhtlemist manustatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse logitud.

Statistika
Kellega me teie andmeid jagame
Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kasutame selliseid analüütikatarkvarasid nagu näiteks Google Analytics, mis aitab meil paremini mõista meie tarkvara funktsioone meie veebilehtedel ja teie seadme rakendustes. Sellised tarkvaratööriistad salvestavad teie seadme kohta tehnilisi andmeid koos kasutusandmetega, näiteks kui sageli meie veebilehte või rakendust kasutate, milliseid funktsioone kasutate või ei kasuta või milliseid lehti veebilehel külastate, ning kasutamise koondandmed, jõudlusandmed, rakenduse allalaadimise koht ja andmed teiepoolse veebilehe külastamise kohta, sh mõningad internetiaadresside (URL) teekonnaandmed meie veebilehele, läbi selle ja sellelt edasi liikumise kohta.

Rendipill säilitab teie isikuandmeid ainult seni, kuni see on mõistlikult vajalik või seadusega nõutud. Andmete säilitamise aeg sõltub suuresti andmete liigist ja andmete kasutamise eesmärgist.

Millised õigused teil on oma andmete suhtes

Kui teil on sellel saidil konto või olete kommentaare jätnud, võite taotleda eksporditud faili isikuandmete kohta, mis meil teie kohta on, sealhulgas kõik meile edastatud andmed. Samuti võite taotleda kõigi teie valduses olevate isikuandmete kustutamist. See ei hõlma andmeid, mida oleme kohustatud haldus-, õigus- või turvalisuse eesmärgil säilitama.

Kuhu me teie andmed saadame

Külastajate kommentaare saab kontrollida automatiseeritud rämpspostituvastusteenuse kaudu.

Vastutava töötleja kontaktandmed

Rendipill OÜ
Reg. nr: 14890763
Aadress: Rapla maakond, Kohila vald, Rootsi küla, Laane, 79815
E-mail: rendipill@hotmail.com
Tel.+372 5252289

Shopping Cart
Scroll to Top